Facebook
Twitter
 
   
   
   
Hızlı Erişim
Atatürk Köşesi
Mezunlarımız
Etkinliklerimiz
Başarılarımız
Duyurular
Fotoğraf Galerisi
Videolar
Kayıt Bilgileri
Dökümanlar
Ders Programı
Yemek Listesi
İnsan Kaynakları
Rehberlik
Yedincioğul Dergisi
e-Katalog
 
Haber Detayları
 
Önceki Haber + Tüm Haberler Sonraki Haber
 
“Çocuklarımız ve Yarınlarımız Değerlidir”
Okulumuz 2019-2020 eğitim öğretim yılının startını pazartesi günü itibariyle tüm öğretmen ve idarecilerimizin katıldığı kahvaltılı bir toplantı ile verdi.
 
Kahvaltı sonrası seminer salonunda öğretmenlere hitap eden Genel Müdür Yardımcımız Yaşar Şahin öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptığı konuşmasında “Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir. Onları eleştirel ve analitik düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, Türkçe´yi doğru, etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda siz öğretmen arkadaşlarımıza emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni başarı ve güzelliklere tanıklık edeceğimiz bir yıl olmasını diliyorum” dedi.
 
Konuşmasının sonunda öğretmenlerle birlikte yaklaşık 3 haftalık bir seminer dönemi geçireceklerini de aktaran Yaşar Şahin, bu kapsamda il dışından alanında uzman eğitimcileri ağırlayarak tüm öğretmenlerimizle birlikte yeni eğitim dönemine tam anlamıyla hazır olarak gireceklerini belirtti.
 
 
 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2013