Facebook
Twitter
 
   
   
   
Hızlı Erişim
Atatürk Köşesi
Mezunlarımız
Etkinliklerimiz
Başarılarımız
Duyurular
Fotoğraf Galerisi
Videolar
Kayıt Bilgileri
Dökümanlar
Ders Programı
Yemek Listesi
İnsan Kaynakları
Rehberlik
Yedincioğul Dergisi
e-Katalog
 
Özel Adabilim İlkokulu

 

 

                         

  

 

 

 

 

İlkokul, okul yıllarımızın ilk temelini oluşturur. Bu nedenle bir şeyin başlangıcı neyse veya nasılsa sonucu da o şekilde olur.

O halde NEDEN ADABİLİM  ilkokulunu tercih etmelisiniz:?

  

- AKADEMİK OLARAK BAŞARILI BİR NESİL YETİŞTİRİYORUZ…

Güçlü, genç, dinamik, tecrübeli eğitmen kadrosu, 20-25 kişilik sınıflar, anlaşılmayan dersin takip edilip birebir öğretmen desteği ile takviyesi, birebir ilgi ve akademik destek, 3. Sınıftan itibaren başlayan deneme sınavları ve analizi… 

 

 

 

 

 

- KİTAP OKUYAN OKUL…

Sınıf öğretmenin kontrolünde her hafta bir kitap bitiren öğrencimiz dönem boyunca 40 kitap okuyarak bir üst sınıfa geçer, okuma alışkanlığı kazanır, mezun olan öğrencilerimiz 480 seçkin kitabın bulunduğu kütüphaneleriyle donanımlı bir şekilde hayata atılırlar. Kitap büfemizde küçük görevler edinerek hayata hazırlanır.

 

 

- FİZİKSEL GELİŞİMİ DESTEKLİYORUZ..

Sakarya' nın en seçkin yüzme havuzunda profesyonel yüzme hocaları nezaretinde düzenli yüzme dersleri ile zihinsel ve fiziksel gelişimine destek verilir.

 

 

 

- HER GÜNÜ ETKİN OKUL ADABİLİM...

Sene başı planlanan etkinlik takvimi ile sene içine  yayılan etkinliklerimizle söyleşiler, geziler, tiyatro oyunları, sinema günleri, konferanslar ve yarışmalarla öğrencinin sosyal yönü desteklenir.

 

 

- 1 İNSAN 3 LİSAN…

Türkçe, İngilizce ve Arapça eğitimi verilerek Türkçeyi iyi konuşabilen ve yazabilen öğrencilerimiz aynı zamanda  iki yabancı dil öğrenerek ortaokul hayatına hazırlanır.

 

 

 

 

- DEĞERLER EĞİTİMİ …

Karakter oluşumunun en hızlandığı bu yaşlarda değerler eğitimi ders olarak verilerek öğrencinin karekter gelişimine katkı sağlanır,aile de bu eğitimin bir parçası olur.

 

BÖYLELİKLE ÖĞRENCİMİZ ORTA OKUL HAYATINA HAZIRLANIR...

 

 

 

 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2013