Gelişim Enstitüsü

Gelişim Entitüsü

Adabilim Gelişim Enstitüsü Nedir? Adabilim Gelişim Enstitüsü, dönem mezunlarımızdan temsilcilerin, okulumuz Genel Müdürü Ahmet ÖZEN öncülüğünde bir araya gelerek oluşturduğu bir enstitüdür. Adabilim Gelişim Enstitüsü 3 amaca yönelik kurulmuştur. Üniversitede okumaya devam eden mezun öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunmaya devam etmek ve öğrencilerimizin sorunlarına çözümler üretmek. Üniversiteden mezun olarak iş hayatına atılmış/atılacak olan mezunlarımızın mesleki gelişimlerine ve istihdamlarına katkıda bulunmak. Üniversitede okuyan ve iş hayatına atılmış mezunlarımızın Adabilim Okullarında okuyan öğrenci kardeşlerinin gelişimlerine/eğitimlerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Yönetim Kurulu Toplantısı

Gelişim Enstitüsü üyelerimiz geçici kurul ile oluşturulan toplantısını gerçekleştirdikten sonra yemek yediler ve dönem içi çalışmalarını planladılar.

Mezunlarımızın Mevcut Öğrencilerimize Katkıları

Sakarya Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi öğrencimiz Zeynep Çalışkan İlkokul öğrencilerimiz ile birlikte özdenetimle ilgili hikaye kitabı yazıyorlar...

Mezun Öğrencilerimiz Mevcut Öğrencilerimize Üniversite Tercihleri Konusunda Sunum Yapıyor

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu İclal Işık hanfendi üniversite tercihleri yapacak olan öğrencilerimize bu süreç içerisinde yaşadığı sıkıntı ve problemleri aktarıyor, aynı zamanda bu problemleri nasıl aşabilecekleri hususunda bilgilendirme yapıyor.